
Още от първото си посещение в България за снимките на "Непобедимите", Силвестър Сталоун не крие симпатиите си към нашата малка страна.
Дали заради красивите жени или българската природа, Силвестър се наслаждава на престоя си тук и чакаше с нетърпение завръщането си за снимките на "Непобедимите 2 и 3".
Прочети цялата статия >